DOLAR %
EURO %
ALTIN
BITCOIN 3192081,18%
Ankara
11°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Akrep Burcu Günlük Yorum & Bugün Aşk, İş, Para Yorumu

Akrep burcu günlük yorumu bugün neler söylüyor? Akrep burcu bugün neler yaşayacak? Günlük genel, aşk & ilişkiler, iş & kariyer ve maddi durumunuz ile ilgili yorumları, 1 Aralık 2022 Perşembe gününe özel, Akrep burcu günlük yıldız falı ve günlük burç yorumları ile birlikte öğrenin.

Akrep Burcu Günlük Yorumu Genel Durum

1 Aralık 2022 Perşembe yorumu : Bugün, düşündüklerinizi uygulama konusunda daha sabırlı olmalısınız. Gereğinden fazla hızlı hareket ettiğiniz sürece her şeyin daha karmaşık olmasına neden olabilirsiniz. Sorunların ve sıkıntıların son bulmasıyla beraber kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Karmaşık durumlar sizi ne kadar zorlasa da üstesinden gelebilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumu Aşk & İlişkiler

Akrep burcu bugün aşk & ilişkiler yorumu: Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, odaklanmaya çalışmalı ve problemleri tamamen ortadan kaldırmalısınız. İçinde bulunduğunuz durumlar ne kadar karmaşık olursa olsun, üstesinden gelme şansınız var.

Akrep Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer

İş ve kariyer hayatınızda bugün, mesleğinizle ilgili yeni gelişmeler gündeme gelebilir. Geçmişte kalması gereken problemleri yeniden gündeme getirdiğiniz sürece her şey daha karmaşık olabilir.

Akrep Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum

Akrep burcu günlük maddi yorum : Bugün, finansal durumunuzu zorlayabilecek her ne varsa ondan uzak durmanız gerekiyor. Amaçlarınızın dışına çıkmadığınız sürece herhangi bir problemle karşılaşmayacaksınız.

Akrep Burcu Günlük Yıldız Falı

Genel %55
Aşk %55
Para %55
Sağlık %50
İş %55

Gezegenlerin Şu anki Konumu

Son güncelleme: Son güncelleme: 1 Aralık Perşembe 10:20
Güneş*09° Yay Ay19° Balık
Merkür18° Yay Venüs18° Yay
Merkür18° Yay Venüs18° Yay
Mars18° İkizler (R) Jüpiter28° Balık
Satürn19° Kova Uranüs16° Boğa (R)

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.